۴ راهکار برای افزایش آیلتس ۶ به آیلتس ۷

۴ راهکار برای افزایش آیلتس ۶ به آیلتس ۷Reviewed by علیرضا فرشادفر on Nov 16Rating: 5.04 راهکار برای افزایش آیلتس 6 به آیلتس 7امروزه کسب آیلتس 7 برای بسیاری از افراد امری دشوار و غیرممکن تبدیل شده است،در نتیجه داوطلبان آزمون آیلتس بنای کار خود را بر گرفتن آیلتس 6 می گذارند.در این مقاله ،به 4 راهکار اساسی برای افزایش نمره از آیلتس 6 به آیلتس 7 می پردازیم.امیدوارم بعد از این مقاله به این نتیجه برسیم که کسب آیلتس 7 آنقدر ها دشوار نیست...
IMG 20151105 WA0002 1 1 - ۴ راهکار برای افزایش آیلتس ۶ به آیلتس ۷
علیرضا فرشادفرنویسنده مقاله

بسیاری از دوستان من ، نمره آیلتس 6 دارند. با تغییر قوانین مهاجرتی و سخت تر شدن شرایط تحصیلات در خارج از کشور بسیاری از موسسات آموزشی و مهاجرتی نمره آیلتس 7 نیاز دارند،آیا نمره 7 چیزی غیر قابل دسترس می باشد؟در این مقاله به 4 راهکار برای تبدیل نمره آیلتس 6 به آیلتس 7 می پردازیم.امیدوارم مورد قبول شما دوستان عزیزم واقع شود.

4 راهکار برای افزایش آیلتس 6 به آیلتس 7

اگر شما آیلتس 6 دارید و قصد دارید نمره آیلتس 7 را بگیرید قبل از اینکه دوباره در آزمون آیلتس ثبت نام کنید و شانس خود را امتحان کنید باید بدانید که چرا شما در آزمون قبل نمره 6 را گرفته اید و برای کسب آیلتس 7 چه اقدامات جدیدی باید انجام دهید، پس قبل از ثبت نام دوباره 5 دقیقه از وقت خود را به خواندن مقاله " 4 راهکار برای افزایش آیلتس 6 به آیلتس 7 " اختصاص دهید.

1

تمام توجه خود را روی نقاط ضعف خود متمرکز کنید

در ابتدا ببینید نقاط ضعف شما در آزمون قبلی چه چیز هایی بوده است آیا شما در اسپیکینگ نمره کمی را کسب کرده اید یا در لیسنینگ و یا شاید در ریدینگ. با خود صادق باشید و صادقانه با نقاط ضعف و قوت خود روبرو شوید این مهمترین قدم برای حرکت به سمت آیلتس 7 می باشد. به شما تبریک می گویم! به دنیای آیلتس 7 خوش آمدید! حال که نقاط ضعف خود را شناسایی کردید، سعی کنید برای تقویت آنها کاری انجام دهید و نقاط ضعف خود را به نقاط قوت تبدیل کنید. توجه کنید اگر در آزمون قبلی خود نمره 6.5 را کسب کرده اید، بدون شک شما با انجام کارهای کمی می توانید نمره خود را به آیلتس 7 تبدیل کنید. به عنوان مثال، شاید در رایتینگ خود به تمام اجزای سوال پاسخ نداده اید و در آزمون بعدی باید تمام اجزای سوال ها را به دقت شناسایی وبه آنها پاسخ دهید و یا اینکه تعداد لغات کاربردی بیشتری را باید برای آزمون بعدی حفظ کنید.

2

مطالعه قوانین و ضوابط آزمون آیلتس

متاسفانه بسیاری از داوطلبان آیلتس فکر می کنند نمرات آیلتس باید بر اساس نیاز و مطابق با تمایلات آنها تنظیم گردد. به عنوان مثال، چون من کلمات زیادی را حفظ کردم و گرامر من عالی است باید در آزمون رایتینگ نمره 8 را بگیرم. بعد از آزمون با دیدن نمره متعجب می شوم 5.5 ؟؟؟؟؟!!!!!! خدای من!!! سیستم آیلتس دیگر چه جور سیستمی است؟! حق من نمره 8 بود نه 5.5!! بله درست است نکته مهم اینجاست. دوست عزیز من، آزمون آیلتس معیار نمره دهی را بر مبنای ضوابطی قرار داده که لزوما ممکن است با معیارهای شما مطابقت نداشته باشد. به عنوان مثال، اگر شما یک ماشین پرشتاب داشته باشید در هر مکانی نمی توانید با سرعت 200 کیلومتر بر ثانیه رانندگی کنید ممکن است جریمه شوید. قبل از رانندگی در جاده ای خاص باید با قوانین ان جاده آشنا باشید، در آزمون آیلتس نیز دقیقا همین طور است باید قبل از آزمون آیلتس با قوانین و ضوابط آزمون آشنا بود. این قوانین که در انگلیسی به آن (Ielts Exam Criteria) می گویند را می توانید از لینک زیر دریافت و مطالعه فرمایید.

downloadr - ۴ راهکار برای افزایش آیلتس ۶ به آیلتس ۷
3

بررسی آزمون های آیلتس دوره های قبل

یکی از بهترین راهکار ها برای افزایش نمره آیلتس از 6 به آیلتس 7 مطالعه آزمون سال های قبل می باشد، مخصوصا توصیه من به دوستان عزیزم این است که مراکز آزمون خاورمیانه را با دقت بیشتری رصد کنند و نمونه سوالات این مراکز را با دقت بیشتری مطالعه فرمایند. برای آشنایی با نمونه سوالات گذشته و جدیدترین سوالات در آزمون های برگزار شده آیلتس در مراکز آزمون سراسر دنیا، می توانید در سامانه ارسال سوالات سرزمین دانش عضو شوید و جدیدترین سوالات را در ایمیل خود دریافت نمایید.

دوستانی که این مطلب را مطالعه نمودند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند  افزایش سرعت خواندن برای ریدینگ آیلتس
4 راهکار برای افزایش آیلتس 6 به آیلتس 7
4

به کلاس آمادگی آیلتس بروید

شرکت در آزمون آیلتس، هزینه ای تقریبی 770 هزار تومانی را در بر دارد. مسلما شرکت در دوره های آمادگی آیلتس هزینه ای به مراتب کمتر از این مقدار در برخواهد داشت. ثانیا با شرکت در کلاس های خصوصی آیلتس، می توانید با قابلیت ها و نقاط ضعف خود بیشتر آشنا شوید که این مساله به دلیل کمبود وقت و تعداد زیاد دانشجویان در کلاس های عمومی امکان پذیر نیست. برای شرکت در دوره های آمادگی آیلتس، استادی را انتخاب نمایید که برای تک تک جلسات آموزشی برنامه ریزی داشته باشد. داشتن پلن آموزشی و کنترل پیشرفت آموزشی در دوره های آمادگی آیلتس حرف اول را می زند. برای آشنایی با دوره های آنلاین و دیگر دوره های آموزشی سرزمین دانش، مطالب زیر را مطالعه فرمایید.

دوره های آنلاین آموزش آیلتس

دوره های آنلاین آیلتس مناسب برای کارمندان و افراد با مشغله کاری زیاد و کسانی که بعد مسافت برای آنها مهم است. این دوره ها با کیفیت آموزشی تضمین شده و از طریق اسکایپ برگزار میشود. قابلیت انعطاف زمانی و مکانی از جاذبه های این دوره ها می باشد. زمانی که فرد در مکان آرام و مورد علاقه خود به آموزش آیلتس می پردازد، بهره وری او چندین برابر و در زمان صرفه جویی قابل ملاحظه ای می شود. امروزه با پیشرفت تکنولوژی شیوه های آموزشی دگرگون شده اند و سایت سرزمین دانش جهت همسویی با پیشرفت پر شتاب تکنولوژی دوره های آنلاین آیلتس را برگزار می کند.

آیلتس 7

ویدیوی آموزشی 4 راهکار برای افزایش آیلتس 6 به آیلتس 7

IELTS-PRODUCTS
IMG 20151105 WA0002 1 1 - ۴ راهکار برای افزایش آیلتس ۶ به آیلتس ۷
علیرضا فرشادفر نویسنده مقاله

امیدوارم این مقاله مورد استفاده دوستان عزیزم قرار گرفته باشد.در صورت داشتن هرگونه سوال،پیشنهادات و انتقادات می توانید با بنده در سایت سرزمین دانش و یا دیگر دوستانم در صفحه تماس با ما ارتباط داشته باشید.هدف از تلاش من و دیگر همکارانم در سایت سرزمین دانش تولید محتوای تخصصی آیلتس در خور شان والای شما دوستان عزیزم می باشد لطفا با نظرات ارزنده خود ما را در راه رسیدن به اهدافمان یاری فرمایید.

دوستانی که این مطلب را مطالعه نمودند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند  ۱۷ قانون طلایی برای کسب نمره بالا در رایتینگ آیلتس آکادمیک

منبع مقاله :سایت رسمی آیلتس IDP استرالیا


لطفا امتیاز دهید

علیرضا فرشادفر

مدیر سایت سرزمین دانش، مدرس آزمون آیلتس با بیش از 10 سال سابقه تدریس، MBA از دانشگاه منچستر، بنیانگزار آیلتس سیستماتیک در ایران

0 comments

دریافت آموزش های رایگان  متفاوت آزمون آیلتس به همراه هدایای آموزشی باورنکردنی آزمون آیلتس
به جمع 3759 نفره اعضا سرزمین دانش بپیوندید