باشگاه مشتریان وفادار

بالاترین افتخار من خدمت رسانی به شما دوستان عزیزی می باشد که با حمایت های خود سایت سرزمین دانش را مورد حمایت قرار دادید. دستان شما را به گرمی می فشارم و با تمام توانم در خدمت رسانی به شما دوستان بزرگوارم حاضر هستم. امیدوارم خدمات من هرچقدر با بضاعت کم، مورد رضایت طبع بلند شما عزیزان قرار گیرد. با سپاس فراوان

علیرضا فرشادفر مدیر سایت

باشگاه مشتریان وفادار سرزمین دانش
باشگاه مشتریان وفادار سرزمین دانش

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان

وبینار رایگان رفع اشکال اسپیکینگ آیلتس

کلیه عزیزانی که از زمان تاسیس سایت سرزمین دانش تا به امروز دو عدد از محصولات دانلودی آقای سیمون را خرید کرده اند و یا در دوره های آموزشی ما شرکت نموده اند می توانند در این وبینار آموزشی رایگان شرکت کنند. باشگاه مشتریان وفادار، محلی است که من می توانم دوستان خوبم را ملاقات کنم و به آنها فارغ از هرگونه مسائل مالی و مادی خدمت رسانی نمایم.


محتوای وبینار آموزش اسپیکینگ آیلتس

این وبینار آموزشی رایگان جهت رفع اشکال دوستان عزیزم در مورد اسپیکینگ آیلتس و شیوه پاسخگویی به سوالات بخش دو آزمون اسپیکینگ آیلتس می باشد. دوستان قبل از این وبینار و در طول این وبینار آموزشی می توانند سوالات خود را در مورد آزمون اسپیکینگ مطرح نمایند و بنده در رفع اشکال آنها تلاش لازم را خواهم کرد. مدت زمان این وبینار آموزشی یک ساعت و در روز جمعه 20 اسفندماه ماه 1395، ساعت 6 عصر تشکیل می شود.

05
روز تا وبینار
02
ساعت تا وبینار
19
دقیقه تا وبینار
40
ثانیه تا وبینار

چگونه در این وبینار شرکت نمایم؟

کلیه خریداران محصولات دانلودی و دوره های آموزشی سایت سرزمین دانش می توانند به صورت کاملا رایگان در این وبینار آموزشی شرکت نمایند برای شرکت در این وبینار کافی است در باشگاه مشتریان وفادار سرزمین دانش عضو شوید لینک دعوت به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


باشگاه مشتریان وفادار

پارتنر برای تمرین اسپیکینگ آیلتس

دوستان بزرگوار و محترم ، که یکی از محصولات تقویت اسپیکینگ ما را خریداری کردند می توانند در صورت تمایل  فرم زیر را پر نمایند و تیم سرزمین دانش در اسرع وقت دوستانی را که تمایل دارند با یکدیگر به صورت پارتنر تمرین اسپیکینگ نمایند را به یکدیگر متصل می نماید.

برای این منظور لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

درخواست پارتنر برای اسپیکینگ آیلتس


تصحیح رایگان رایتینگ آیلتس

دوستان محترم که ویدیوهای رایتینگ تسک 1 و تسک دو سیمون را خریداری کرده اند، می توانند یک رایتینگ تسک 1 و تسک 2 را برای ما ارسال نمایند. تیم اساتید آیلتس سرزمین دانش، در اسرع وقت، آنها را تصحیح نموده و برای شما ارسال می نمایند. به دوست عزیزی که بیشترین نمره را در بین تمام رایتینگ ها کسب نماید،از طرف سایت سرزمین دانش، هدیه کمک هزینه تصحیح رایتینگ، توسط خود آقای سیمون تقدیم می شود.

موضوع رایتینگ تسک دو و یک جهت ارسال برای تصحیح رایگان و شرکت در مسابقه

موضوع رایتینگ تسک 2 که در یک ماه گذشته در مرکز Uk  و قزاقستان و دبی تکرار شده است موضوع زیر می باشد. جهت ارسال رایتینگ خود جهت تصحیح رایگان و شرکت در مسابقه لطفا این موضوع را ارسال فرمایید.

Some people believe that adults should follow their traditional culture. Others, however, think that it is not necessary in the modern society. Discuss both views and give your own opinion.

برای ارسال فایل رایتینگ خود، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

فرم درخواست تصحیح رایتینگ

گزارش خدمات رسانی ویژه به مشتریان سرزمین دانش

  • جدیدترین ویدیوهای رایتینگ تسک دو سیمون که جدیدا در سایت رسمی آقای سیمون قرار گرفته بود، به همراه فایل های پی دی اف مکمل به ایمیل خریداران ویدیوهای آموزش رایتینگ تسک دو سیمون ارسال شد. چنانچه شما این محصول را قبلا خریداری کرده اید و هنوز فایل های آپدیت را در ایمیل خود دریافت نکرده اید لطفا با تیم پشتیبانی سرزمین دانش تماس حاصل فرمایید.
  • جدیدترین ورژن کتاب Grammar Secrets for IELTS 9 پس از خریداری در تاریخ 12 بهمن ماه 1395 برای مشتریان عزیزی که ویدیوهای رایتینگ سیمون را خریداری کرده بودند به رسم هدیه ارسال شد.
  • کوپن تخفیف 85% محصولات دانلودی جدید برای خریداران محترم ویدیوهای سیمون در تاریخ 12 بهمن ماه 1395 ارسال شد.

ویدیوهای 100 IDIOMS، خریداری شده از سایت یودمی،در تاریخ 15 اسفندماه 1395، به عنوان هدیه برای کسانی که حداقل دو عدد از منابع اسپیکینگ آیلتس سایت سرزمین دانش را خریداری کرده بودند ارسال شد. چنانچه شما شرایط دریافت هدیه را دارید و هنوز لینک هدیه برای شما ارسال نشده است لطفا با تیم فروش سرزمین دانش در تماس باشید.


لطفا امتیاز دهید