آموزش آنلاین آیلتس توسط مدرس دانشگاه منچستر

آموزش آنلاین آیلتس خدمتی متفاوت از تیم اساتید سرزمین دانش (دانش آموختگان دانشگاه های بریتانیا ) به تمام آیلتس آموزان کشور عزیزمان ایران

آموزش آنلاین آیلتس سرزمین دانش

آموزش آیلتس

آموزش آنلاین آیلتس

دوره های آموزش آنلاین آیلتس  پیشرفت تکنولوژی بستری را برای دوستداران آیلتس فراهم کرده است که بدون داشتن دغدغه مسافت و زمان ناب ترین آموزش ها را در سرتاسر دنیا بیابند و مورد استفاده قرار دهند.سرزمین دانش همگام با پیشرفت پرشتاب تکنولوژی از معدود مراکز ارائه کننده دوره های آنلاین آیلتس در ایران می باشد.امیدواریم این خدمت جدید مورد استقبال شما آیلتس پزوهان قرار گیرد.

آموزش آنلاین آیلتس

شیوه ارائه دوره های آنلاین آیلتس

دوره های آموزش آنلاین آیلتس از طریق برنامه اسکایپ و دیگر بسترهای آنلاین برگزاری کلاس های آنلاین برگزار می گردد.ابزار مورد نیاز یک عدد کامپیوتر و یا تبلت و یا موبایل هوشمند که امکان نصب برنامه اسکایپ برروی آن امکانپذیر باشد.سرعت اینترنت حداقل 128K باید باشد که امروزه تمامی ارائه دهنده های اینترنت در ایران این استاندارد سرعتی را برای مشتریان خود فراهم می سازند.برای سنجش سرعت خود می توانید از سایت های آنلاین سنجش سرعت اینترنت استفاده کنید یکی از این ها سایت اسپیدچک می باشد برای سنجش سرعت اینترنت خود دکمه زیر را فشار دهید.

آموزش آنلاین آیلتس|سرزمین دانش

آموزش آنلاین آیلتس

دوره های آموزش آنلاین آیلتس برای چه افرادی مناسب است؟


دوره های آنلاین آیلتس برای تمام افرادی که قصد گرفتن آیلتس جنرال و یا آکادمیک دارند مناسب است.این دوره ها بیشتر برای کارمندان و افراد پر مشغله که به دلیل مشغله کاری توان گذراندن دوره های آفلاین را ندارند مناسب است.

سطح زبان من در حد مبتدی است آیا امکان شرکت در دوره های آموزش آنلاین آیلتس را دارم؟


دوره های آموزش آنلاین آیلتس محدودیتی از لحاظ سطح آموزشی ندارد کاندیداهای محترم می توانند برای تعیین سطح خود مطابق با استانداردهای دانشگاه کمبریج می توانند از منوی سایت آزمون تعیین سطح را انجام دهند.

حداکثر چه تعداد در هر کلاس می توانند شرکت کنند؟


حداکثر 3 نفر در هر کلاس می توانند شرکت کنند .شما می توانید با دوستان خود به طور همزمان در یک مکان یا مکان های مختلف در کلاس آموزش آنلاین آیلتس شرکت فرمایید اما توصیه می شود سطح شما و دوستانتان در یک اندازه باشد.

آیا امکان دارد یک جلسه آزمایشی داشته باشم؟


حتما. شما می توانید تنها یک جلسه آزمایشی را رزرو بفرمایید. مطمئن هستیم بعد از جلسه آزمایشی رضایت خاطر شما دوستان عزیز تامین می گردد.

آموزش آنلاین آیلتس

آموزش آنلاین آیلتس

هزینه و مدت زمان هر جلسه دوره آموزش آنلاین آیلتس چقدر است؟


دوره های آموزش آنلاین آیلتس سرزمین دانش به مدت یک ساعت برگزار می شود. هزینه هر جلسه یک ساعته ، مبلغ 80 هزار تومان می باشد. که این مبلغ برای دو نفر 140 هزار تومان است و به ازای نفر 3ام و 4ام هر کدام 30 هزار تومان به مبلغ فوق اضافه می شود.سیاست پرداخت هزینه سرزمین دانش به ازای هر 10 جلسه آموزش می باشد . با شرکت در این دوره های آموزش آنلاین آیلتس سرزمین دانش اطلاعاتی را در زمینه آزمون آیلتس در یافت خواهید کرد که تاکنون در هیچ کجای دیگر نمونه آن را ندیده اید. برای اثبات این حرف، گارانتی اثربخشی دوره های آموزشی سایت سرزمین دانش، در صورت عدم رضایت خاطر شما آیلتس آموزان، کل هزینه دریافتی، بدون هیچ پیش شرطی،بازگردانده خواهد شد.

چنانچه سوالات دیگری دارید و پاسخ شما در این صفحه نیست با ما در تماس باشید...


تماس با سرزمین دانش 

تماس از طریق ایمیل : Info@Sarzaminedanesh.Com

تماس تلفنی : از ساعت 9 صبح تا 7 بعدالظهر   

  8986  050  0912  تهران

  7521 112 0917​  شهرستان

تماس از طریق پیامک :

0711 455 455 3000​

گارانتی اثربخشی دوره های آموزش آنلاین آیلتس


کلیه دوره های آموزشی سرزمین دانش دارای گارانتی اثربخشی می باشد چنانچه از کیفیت دوره های آموزشی ما رضایت نداشته اید هزینه پرداختی به شما بازگردانده خواهد شد .پس با خیالی آسوده به خرید خود در سایت سرزمین دانش ادامه دهید.

لطفا امتیاز دهید
دریافت آموزش های رایگان  متفاوت آزمون آیلتس به همراه هدایای آموزشی باورنکردنی آزمون آیلتس
به جمع 3759 نفره اعضا سرزمین دانش بپیوندید